به گزارش روابط عمومی معاونت درمان در تاریخ 29 شهریور ماه در اقدامی زیبا رییس و تعدادی از اعضای کمیته بیماران خاص فرمانداری به همراه  دکتر فریدونی مدیر پشتیبانی شرکت معدنی گلگهر و جمعی از اعضای انجمن  MS  شهرستان سیرجان به منظور تجلیل از راه اندازی بخش  دولتی MRI   و ارائه خدمات به بیماران  خصوصا بیماران خاص  در این بخش حضور یافته و لوح تقدیر  به ریاست دانشکده علوم پزشکی  ، معاونت توسعه و منابع ، معاون درمان و رییس بیمارستان امام رضا (ع) ، مدیران ، پزشکان و پرسنل این بخش تقدیم نمودند .

 

در ابتدای این مراسم مهری زیدابادی دبیر کمیته بیماران خاص فرمانداری ضمن تشکر از همراهی و کمکهای مهندس رضوی و دکتر فریدونی گفت این مراسم جهت قدر دانی از زحمات فراوان ریاست و معاونان توسعه و درمان و پزشکان و پرسنل این بخش است تا یادآور شویم مردم ما قدردان زحمات شما هستند .

سخنران بعدی سید رحیم رضوی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و رئیس کمیته بیماران خاص بود وی در سخنان خود کادر درمان را جهادگران عرصه سلامت نامید و تمام تلاش مسئولان شهرستان را یاری و حمایت از کادر درمان دانست .وی خاطر نشان کرد با توجه به اینکه بیماران خاص تا پیش از این جهت دریافت خدمات مجبور بودند تا به شهرستانها و استانهای مجاور بروند و این موضوع با توجه به مخاطرات  سفر و تحمیل هزینه زیاد  به این بیماران همراه بود راه اندازی این بخش بسیار ارزشمند است و مراتب سپاس خود از ریاست و معاونین توسعه و درمان این دانشکده ابراز نموده و همواره در کنار این عزیزان خواهیم بود . وی همچنین خواستار فعالیت بیشتر در زمینه مشکلات و آسیبهای اجتماعی شد .

 

 

 

سپس دکتر محمدی ریاست دانشکده در سخنانی به اهمیت خدمت رسانی به بیماران و تامین نیازهای دارویی وتجهیزاتی  جهت مردم و خصوصا ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیماران خصوصا در دوران پاندمی کرونا اشاره نموده از همدلی و همراهی و پیگیری هیات رئیسه دانشکده در ارتقاء تجهیزات تشکر نمود .

 

در ادامه دکتر جهانشاهی معاونت درمان و رییس بیمارستان امام رضا (ع) در سخنانی گفت : دورانی که در آن هستیم دوران بسیار سخت و توانفرسایی است و کادر درمان با نهایت تلاش به ارائه خدمات مشغولند اما نیازمند همراهی و همکاری همه مجموعه شهرستان هستند وی ضمن تشکر از یاری های بسیار نماینده شهرستان و فرماندار سیرجان از کمکهای آنان قدردانی نمود. وی همچنین برخی کمکهای مردمی و مجموعه صنعتی معدنی گلگهر را برشمرد خصوصا از کمکهای مهندس عباسلو مدیرعامل شرکت جهان فولاد در تامین اکسیژن بیمارستانها قدر دانی نمود و بیان کرد که این کمک جان بسیاری از بیماران را نجات میدهد .  وی همچنین از زحمات دکتر نرگس جهانگیری که قبل از ایشان ریاست بیمارستان را به عهده داشت و در بحث خرید و آماده سازی بخش MRI بیشترین زحمات را متقبل شده بودتشکر نمود .

در ادامه دکتر فریدونی معاونت پشتیبانی شرکت صنعتی و معدنی گلگهر ضمن تقدیر از زحمات کادر درمان ضمن تایید سخنان مهندس رضوی  فعالیتهای کادر درمان را حرکتی   جهاد گونه خواند و گفت همانگونه که در دفاع مقدس رزمندگان برای  دفاع از این مرز و بوم در صفوف مقدم جانفشانی میکردند کادر درمان هم در صف مقدم مبارزه با کرونا به جانفشانی مشغولند . وی همچنین برحمایت و کمک  مجموعه گلگهر از مجموعه درمان تاکید نمود .

دکتر نصرالله پور معاون توسعه دانشکده در سخنانی ضمن اشاره به همدلی مجموعه هیات رییسه دانشکده شمه ای ازوسایل امکانات و  تجهیزاتی که در دوران کرونا علیرغم همه مشکلات با یاری نماینده سیرجان و کمکهای شرکت گلگهر و مردم خیرکه حدود 30 میلیارد تومان کمک کردندبرشمرد . وی گفت : د و توانستیم در همین دوران تعدادتختهای ای سی یو را چند برابر رکنیم و بخشهایی مثل NICU  و شیمی درمانی . MRI  را راه اندازی کردیم در بحث نیروی انسانی نیز تحولات زیادی صورت گرفته است و انشااله بتوانیم با کمک همه بهترین خدمات را به مردم شهرمان ارائه دهیم . وی همچنین از اعضای کمیته بیماران خاص و انجمن MS جهت حضور در بیمارستان و قدردانی از پرسنل تشکر نمود.

در ادامه و پس از بازدید از این بخش  لوح تقدیر فرماندار به ریاست دانشکده ،معاونین توسعه و درمان ، مدیران بیمارستان ،  پزشکان وپرسنل  بخش MRI  تقدیم شد .  هدایایی هم از طرف دکتر فریدونی جهت زیبا سازی فضای این بخش تقدیم گردید.

 

 

 

تصاویر خبری

اینفوگرافیک و عکس‌نوشت

تب دنگی چیست هفته بسیج گرامی باد سکته مغزی را جدی بگیرید روز جهانی سکته مغزی روز ملی کودک گرامی باد

کیوسک مطبوعات

تقویم تاریخ

سامانه ها

Template Design:Dima Group