به گزارش روابط عمومی معاونت درمان ، جلسه کمیته بیماران خاص به میزبانی مجمع خیرین سلامت شهرستان  در ساعت 10:00 صبح امروز چهارم آبان ماه 1400 و در این مجمع برگزار گردید . 

در ابتدای  این جلسه مدیر عامل مجمع خیرین به بیان دغدغه های خیرین این شهر در حل مشکلات بیماران خصوصا بیماران خاص پرداخت و گفت این مجمع آمادگی همکاری هم در زمینه آموزش جهت پیشگیری از بیماریها و هم تهیه تجهیزات درمانی این عزیزان دارد . وی همچنین گفت این مجمع آمادگی دارد تا هزینه تعمیر تجهیزات پزشکی بیمارستان خصوصا دستگاههای دیالیز را بپردازد . 

در ادامه دکتر جهانگیری رییس اداره تعالی و جانشین معاونت درمان ضمن تشکر از حمایتهای مجمع خیرین در تهیه تجهیزات درمانی برادامه این همکاریها تاکید نمود . وی همچنین افزود که لیست تجهیزات دیالیز که معیوب است به مجمع خیرین ارسال خواهد شد . در ادامه محبوبه صالحی مسئول بیماران خاص معاونت به بیان مشکلات بیماران در اجبار به رفتن به کرمان جهت  اهراز هویت بیمه تامین اجتماعی پرداخت و خواستار ارائه راه حل گردید . خاکسار مسئول بیماران هموفیلی هم در سخنانی از مشکلات معیشتی آنان سخن گفت  و خواستار همکاری ادارات با این بیماران در بحث اشتغال  شد . کرامت اسدی مدیر صندوق خیریه ثامن الحجج نیز از دغدغه های این انجمن در مورد مشکلات معیشتی آنان گفت و خواستار ارائه  راه حل قانونی جهت رفع مشکلات این بیماران شد .

حیدرپور مسئول بیماران تالاسمی نیز خواستار حمایت نماینده سیرجان از تصویب قوانین ویژه  بیماران خاص  شد . در ادامه پیش بین رئیس دفتر نماینده شهرستانهای سیرجان و بردسیر از اعضا خواست که پیشنهادات خود را بصورت مکتوب جهت پیگیری به ایشان ارسال کنند  . زیدابادی دبیر انجمن نیز با اشاره به دغدغه های بیماران خاص در پرداخت هزینه بیمه و دارو درخواست جلسه با نماینده شهرستان و شرکتهای گلگهر را نمود  وی همچنین خواتار حضور نماینده این کمیته در جلسه کارگروه اشتغال فرمانداری شد . در خاتمه این جلسه مدیر مجمع خیرین قول مساعد داد که  وقت جلسه ای  از دکتر شهریاری رییس کمیسیون بهداشت مجلس جهت رایزنی در مورد تصویب قوانین به نفع بیماران خاص هماهنگ کنند  و همچنین مقرر گردید لیست تجهیزات مورد نیاز این بیماران هم به مجمع خیرین ارسال گردد.  در این جلسه همچنین یک دستگاه اتوسکوپ که توسط مجمع خیرین خریداری شده بود به دانشکده اهدا گردید .

تصاویر خبری

اینفوگرافیک و عکس‌نوشت

تب دنگی چیست هفته بسیج گرامی باد سکته مغزی را جدی بگیرید روز جهانی سکته مغزی روز ملی کودک گرامی باد

کیوسک مطبوعات

تقویم تاریخ

سامانه ها

Template Design:Dima Group