به گزارش روابط عمومی معاونت درمان در تاریخ 10 آذرماه 1400 مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهدای سلامت  و تجلیل از دانشجویان برتر جشنواره ایثار ، و تجلیل از جهادگران عرصه سلامت  به همت  مدیریت بیمارستان امام رضا (ع) ، ستاد شاهد و امور ایثارگران و روابط عمومی های ستاد معاونت درمان و بیمارستان امام رضا (ع) در محل سالن هلال احمر برگزار گردید .  این مراسم که با حضور امام جمعه شهرستان ، فرماندارویژه ،رییس دانشکده علوم پزشکی و معاونین توسعه ، درمان ، آموزش و تحقیقات و دانشجویی فرهنگی  ، رییس و مدیران بیمارستان  امام رضا(ع) ، جانشین فرمانده بسیج ، رییس  بنیاد شهید ، مشاور فرماندار در امور بانوان و مدیران و روسای ادارات و همچنین خانواده شهدای سلامت و جهادگران  بسیجی فعال در دوران کرونا که بصورت جهادی در بیمارستان خدمت میکردند برگزار شد .

در این مراسم ابتدا دکتر محمدی ضمن خوشامد گویی به حاضرین از زحمات کادر درمان و همچنین حمایتهای مسئولان شهرستان  تشکر و قدر دانی نمود .

امام جمعه و نماینده ولی فقیه  شهرستان  نیز در سخنانی از شهدای سلامت تقدیر نمود و بر بزرگداشت یاد و خاطره آنان تاکید کرد .

فرماندار ویژه سیرجان نیز در سخنانی ضمن تقدیر از تلاشها و مجاهدتهای مسئولان دانشکده علوم پزشکی و کادر سلامت از زمان جنگ و دفاع مقدس گفت و تلاشهای کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا را ستود.  وی خاطر نشان کرد یاد و خاطره مجاهدتهای کادر درمان همواره در یاد و خاطر مردم ایران ماندگار خواهد بود . وی همچنین از خود گذشتگی شهدای سلامت را یادآور شد و یاد آنان را گرامی داشت .

سخنران بعدی دکتر نصرالله پور معاون توسعه و مدیریت منابع دانشکده بود که در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سلامت گفت همه ما مدیون این شهدا هستیم .

 در ادامه این مراسم از خانواده سه شهید سلامت شهرستان با اهدای لوح تقدیر از رییس دانشکده علوم پزشکی و کارت هدیه تقدیر بعمل آمد .

در این جلسه همچنین از دانشجویان رتبه اول جشنواره ایثار در سالهای 1398 و 1399 با اهدای لوح تقدیر از رییس دانشکده علوم پزشکی و کارت هدیه تجلیل بعمل آمد . همچنین توسط ستاد شاهد و امر ایثارگران دانشکده از ریاست و معاونین ومدیران  روسای ادارات  دانشکده به مناسبت حمایتهای بی دریغ از فعالیتهای ستاد و همچنین پیگیری  امور مربوط به تبدیل وضعیت ایثارگران تجلیل بعمل آمد .

تصاویر خبری

اینفوگرافیک و عکس‌نوشت

تب دنگی چیست هفته بسیج گرامی باد سکته مغزی را جدی بگیرید روز جهانی سکته مغزی روز ملی کودک گرامی باد

کیوسک مطبوعات

تقویم تاریخ

سامانه ها

Template Design:Dima Group