به گزارش روابط عمومی معاونت درمان در تاریخ 28 آذر ماه 1400 جلسه معارفه و توجیه پزشکان جدیدالورود در محل سالن کنفرانس معاونت بهداشت  وبا قرائت آیاتی از قران کریم و سرود جمهوری اسلامی   برگزار  گردید .  رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان، معاونین توسعه و مدیریت منابع ،معاونت درمان، معاونت بهداشت ، رییس و مدیران بیمارستان امام رضا (ع) ، رییس کلینیک تخصصی ، کارشناس توزیع نیروی متخصص معاونت درمان ، مدیر و کارشناسان  روابط عمومی و پزشکان متخصص جدیدالورود از مدعوین این جلسه بودند. 

در ابتدای جلسه کلیپهایی در مورد آشنایی با شهر سیرجان و همچنین دانشکده و مراکز درمانی پخش گردید . سپس دکتر محمدی ضمن خوشامد گویی به حاضرین به بیان چگونگی تشکیل  دانشکده علوم پزشکی سیرجان پرداخت وی  ضمن یاد آوری زحمات دکتر صادقی برای بهیود درمان این شهر ، شمه ای اخلاق و منش وی را برشمرد و وی را  الگوی پزشکان دانست .

دکتر نصرالله پور معاون توسعه و مدیریت منابع دانشکده نیز با ابراز خوشحالی از حضور متخصصین گرانقدر در حوزه درمان سیرجان بر پیگیری پرداختها ی آنان تاکید نمود و یادآور شد این معاونت همواره در کنار درمان و یاریگر آنان است .

در ادامه دکتر جهانشاهی معاونت درمان نیز ضمن خوشامد گویی به متخصصان ، به بیان انتظارات مردم از پزشکان و کادر درمان پرداخت و ابراز امیدواری کرد در طی سالهایی که در این شهر حضور دارندف موجبات رضایتمندی بیماران را فرهم آورند . وی همچنین بر این نکته تاکید نمود که معاونت درمان پیگیر آماده سازی محل اسکان پزشکان محترم است .وی درر ادامه از زحمات سمیه ذاکری و روابط عمومی در برگزاری این مراسم قدردانی کرد.   وی همچنین به معرفی حاضرین در جلسه پرداخت .  در ادامه جلسه و پس از استراحت کوتاهی ،  دکتر قاسم زاده رییس بیمارستان بزرگ امام رضا (ع) نیز ضمن ابراز خوشحالی از افزوده شدن پزشکان متخصص به کادر درمان شمه ای از قوانین  مقررات را برشمرد .  دیگر سخنران این مراسم دکتر شهیدی رییس کلینیک تخصصی بود که خواستار همکاری پزشکان متخصصان با این کلینیک شد وی همچنین بیان نمود که این کلینیک برای رفاه مردم کم بضاعت تخفیفاتی دارد . در ادامه علی زیدآبادی مدیر بیمارستان و رییس نظام پرستاری سیرجان نیز ضمن خوشامد به متخصصان از انان جهت همکاری در امور تحقیقاتی و پژوهشی دعوت نمود . در ادامه لوح سپاس و هدایایی به همراه سوغات سیرجان به پزشکان متخصص اهدا گردید.  لازم به ذکر است تعداد 17 متخصص و یک فوق تخصص جراحی پلاستیک امسال به مجموعه درمان اضافه شده است .

در ادامه لیست متخصصان آمده است :

 

پزشکان جدید الورود به مجموعه های درمانی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان

( بیمارستان امام رضا (علیه السّلام)  -  کلینیک تخصصی سلامت شادروان حسینی )

 آذر 1400

ردیف

نام و نام خانوادگی پزشک

تخصص

1

دکتر حمید نجفی

فوق تخصص جراحی پلاستیک

2

دکتر سید احد حسینی

متخصص داخلی

3

دکتر هدی بهجتی اردکانی

متخصص داخلی

4

دکتر معین اکبری جور

متخصص ارتوپدی

5

دکتر هدی سادات روحانی

متخصص بیهوشی

6

دکتر امیر حسین رمضانی

متخصص عفونی

7

دکتر نگین یادگاری

متخصص پوست

8

دکتر مرتضی آل سعدی ثانی

متخصص جراحی مغز و اعصاب

9

دکتر سمیرا علی پور

متخصص قلب و عروق

10

دکتر محمد علی هویه کار

متخصص رادیولوژی

11

دکتر مهشید قدرت

متخصص قلب و عروق

12

دکتر سید علی رضوی نسب

متخصص جراحی عمومی

13

دکتر ناهید زارع محمدی

متخصص رادیولوژی

14

دکتر زهرا آقا میبدی

متخصص طب اورژانس

15

دکتر مریم صفی نتاج

متخصص زنان و زایمان

16

دکتر مینو مصون

متخصص کودکان

17

دکتر نجمه پیراسته

متخصص طب فیزیکی و توانبخشی

18

دکتر شعله صفلایی شهربابک

متخصص کودکان

 

 

تصاویر خبری

اینفوگرافیک و عکس‌نوشت

تب دنگی چیست هفته بسیج گرامی باد سکته مغزی را جدی بگیرید روز جهانی سکته مغزی روز ملی کودک گرامی باد

کیوسک مطبوعات

تقویم تاریخ

سامانه ها

Template Design:Dima Group