هیأت رییسه دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان با انتشار پیامی، مردم و دانشگاهیان را برای شرکت پُرشور در انتخابات 28 خرداد دعوت کردند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شریف سیرجان، دانشگاهیان فرهیخته
زمان انتخاب سرنوشت ساز دیگری فرا رسیده است. "انتخابات" در کشور عزیزمان ایران اسلامی فرصتی برای تجلی اراده ملّی و محافظت از مردم سالاری دینی فراهم کرده و یکی از اعمالی است که ملت بزرگوار و عظیم‌الشأن ایران اسلامی طی سال های گذشته، شرکت در آن را در زمره وظایف شرعی، ملّی و انقلابی خودشان تلقی کرده و با حضور پُرشور، هوشمندانه و انتخاب آگاهانه خود همواره عزت و اقتدار میهن اسلامی مان را به رخ جهانیان کشیده است.
سرنوشت کشورمان به عنوان میراث ماندگاری از انقلاب اسلامی، امروز در‌ گرو حضور ماست، پس باید در برهه حساس کنونی، پُرشورتر از هر زمان دیگری در حفظ این میراث کوشا باشیم.
مطابق سخنان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) که فرمودند: «اثر نتیجه انتخابات سال‌ها بر زندگی مردم و کشور سایه‌افکن خواهد بود و امیدواریم انتخابات 28 خرداد بر خلاف خواسته دشمنان مایه آبرو، عزّت و سربلندی ایران بشود.» حتماً در پای صندوق های رأی حاضر می شویم تا نسبت به سرنوشت مردم بزرگوار و کشور عزیزمان بی تفاوت نباشیم.
بدون ‌تردید حضور حداکثری و در عین حال آگاهانه مردم، به ویژه دانشگاهیان فرهیخته در پای صندوق‌های رأی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا نوید بخش کشوری شایسته و مقتدر‌ بوده و شهری آباد، توسعه یافته و پویا را رقم خواهد زد.

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سیرجان ضمن احترام به همه سلایق و نامزدهای محترم اعم از کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام می دارد از نامزد خاصی حمایت ننموده و برای همه دلسوزان کشور و انقلاب اسلامی از درگاه ایزد متعال آرزوی موفقیت و توفیق خدمت به مردم عزیزمان را دارد و از نامزدهای محترم نیز توقع داریم برنامه‌ها و راهکارهای عملی خود را که برای رفع دغدغه‌ها و نگرانی مردم و جوانان عزیز کشورمان و برون رفت از مشکل بیکاری، توسعه اشتغال پایدار، مهارت آموزی و کارآفرینی اعلام کرده اند در اسرع وقت عملی کنند.
امیدواریم با حضور حداکثری و پُرشور مردم در 28 خردادماه 1400 در پای صندوق های رأی، حماسه ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زده شود تا چشم طمع بدخواهان و دشمنان این آب و خاک دوباره کور شود.
و العاقبه للمتقین.

تصاویر خبری

اینفوگرافیک و عکس‌نوشت

تب دنگی چیست هفته بسیج گرامی باد سکته مغزی را جدی بگیرید روز جهانی سکته مغزی روز ملی کودک گرامی باد

کیوسک مطبوعات

تقویم تاریخ

سامانه ها

Template Design:Dima Group