مراسم معارفه معاونت جدید درمان

 به گزارش روابط عمومی معاونت درمان در تاریخ شنبه21 آبان ماه 1401 معاون جدید درمان در این معاونت حضور یافت .  ،  

در این مراسم که دکتر قاسم زاده معاون توسعه مدیریت و منابع و دکتر جهانشاهی و  دکتر نصرالله پوررا مشایعت مینمودند و با حضور کلیه کارکنان معاونت درمان ،دکتر جهانشاهی ضمن تبریک به دکتر نصرالله پورو آرزوی موفقیت  در سمت جدید برای ایشان شمه ای  از فعالیت های انجام گرفته در معاونت درمان را بیان نمود. وی باتشکر از همکارانی که در زمان تصدی ایشان ، به معرفی و شرح وظایف و فعالیتای  کارکنان پرداخت و چالشهاونیازهای این معاونت را بیان نمود. همچنین از همدلی و همراهی آنان در این مدت تشکر نمود . وی در ادامه  به همکاری تنگاتنگ و همدلی با معاونت توسعه و ریاست بیمارستان اشاره نمود و یکی از دلایل موفقیت را همین همدلی خواند .  

در ادامه دکتر نصرالله پورضمن تشکر ویژه از زحمات ایشان و تیم معاونت بربهبود ارائه خدمات تاکید نمود و گفت:" انشاالله با همدلی و وفاق و تعامل بتوانیم به حل  مشکلات درمان بپردازیم ."وی همچنین از زحمات دکتر جهانشاهی در زمان تصدی معاونت درمان تشکر نمود . وی همچنین بر همراهی و همدلی و همکاری با معاونتها و کارکنان تاکید نمود .

دکتر قاسم زاده نیزدر سخنانی  ضمن تبریک به دکتر نصرالله پور اززحمات فراوان دکتر جهانشاهی در زمان متصدی معاونت درمان تشکر نمود همچنین برای  برای دکتر نصرالله پور آرزوی سلامت و توفیق خدمت نمود.

تصاویر خبری

اینفوگرافیک و عکس‌نوشت

تب دنگی چیست هفته بسیج گرامی باد سکته مغزی را جدی بگیرید روز جهانی سکته مغزی روز ملی کودک گرامی باد

کیوسک مطبوعات

تقویم تاریخ

سامانه ها

Template Design:Dima Group